Transpalet, istif makinası, istif makinaları, transpalet tamiri, transpalet yedek parça, transpalet satış
   
   

Froklift, İstif Makinası ve Transpalet
Tamir, Bakım, Satış ve Satış Sonrası Hizmetler


TRANSMAK İletişim Bilgileri


Kredi Kartı ile taksitli ödeme seçenekleri
 
 

  TRANSMAK Hakkında

 TRANSMAK 2000 yılında kurulmuştur. Kaldırma, taşıma ve istifleme ekipmanları konularında müşterilerine çözüm üreten Transmak özellikle istif makinası ve transpalet servis bakım onakrım satış ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca taşıma, kaldırma ve istif grubuna ait teker grubu ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Konusundaki uzman personeliile garantili ekonomik çözümler sunan Transmak, müşteri beklentilerini yüzde yüz karşılama anlayışı ile çalışmaktadır.

10 Yıldır faaliyet gösteren TRANSMAK, Forklift, istif makinası ve transpalet satış, servis bakım, onarım vb satış sonrası hizmetlerle müşterierinin yanındadır. Her türlü marka transpalet ve istifleme makinası tamir ve bakımı konusunda uzman personelimiz ve teknoloji ile donatılmış bakım atölyelerimizde garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca Forklift, istif makinası ve transpaletlere ait tekerlek grubu ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Transpalet ve istif makinası için hertürlü yedek parça temini ve montajı da hizmetlerimiz arasındadır.

Transpalet Bakım, onarım, yedek parça, teker, onarım, satış, satış sonrası hizmet, istif makinası, bakım onarım satoış ve satış sonrası hizmetler

   

Tasarım & Danışmanlık
IDC Bilgi Teknolojileri

     Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürün ve Hizmetler  |  Referanslar |  İletişim